Poradie seminára Matik, 30. ročník - Letný semester


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 3. Michal Vorobel Z9 Gymnázium J. A. Raymana 9 9 9 9 9 9 54
Matúš Masrna Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 9 54
Matej Vasky Z7 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 54
4. - 5. Lujza Milotová Z9 Základná škola Bruselská 18 9 9 8 9 9 9 53
Klára Hricová Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 8 9 53
6. - 7. Norbert Micheľ Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 7 9 9 9 52
Dominika Nguyen Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 7 9 52
8. - 9. Lenka Hake Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 9 9 8 51
Ján Richnavský Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 8 7 51
10. Miriam Horváthová Z7 Základná škola Komenského 1 9 7 9 9 7 1 50
11. - 12. Simona Gibalová Z8 Gymnázium Alejová 1 7 9 -- 9 8 9 49
Gabriela Genčiová Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 4 9 9 49
13. Filip Baltovič Z8 Gymnázium Alejová 1 6 9 -- 9 9 9 48
14. Frederik Ténai Z9 Základná škola Park Angelinum 8 9 9 9 9 9 2 47
15. - 16. Jakub Farbula Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 6 9 4 9 46
Martin Andričík Z9 Základná škola Lechkého 9 9 3 8 9 8 46
17. Sara Gašparová Z7 Gymnázium A. Bernoláka 9 9 -- 9 9 -- 45
18. Nina Mizeráková Z9 Gymnázium J. A. Raymana 9 9 1 9 7 9 44
19. - 20. Erik Novák Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 6 5 -- 43
Adam Bednář Z7 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 8 7 -- 8 5 7 43
21. Štefan Vašak Z7 Základná škola Kežmarská 30 6 9 5 7 4 5 41
22. Adam Garafa Z8 Základná škola Krosnianska 4 7 9 -- 4 9 6 39
23. - 24. Martin Nemjo Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 4 -- 9 38
Radoslav Jochman Z8 Gymnázium Alejová 1 9 9 5 4 7 1 38
25. Karol Jakubčák Z7 Základná škola Krosnianska 4 7 9 2 1 9 -- 37
26. - 27. Sára Šoltészová Z8 Gymnázium Alejová 1 9 9 -- 9 -- 9 36
Michal Kolcun Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 4 4 1 36
28. Maximilián Pándy Z8 Gymnázium a základná škola S. Máraiho s vjm 9 0 9 9 8 -- 35
29. Oskar Hritz Z7 Základná škola Polianska 1 6 6 6 0 4 6 34
30. Anna Remenická Z9 Základná škola Obchodná 5 9 9 6 4 4 1 33
31. Zuzana Kudláčová Z7 Gymnázium Alejová 1 7 1 9 1 4 1 31
32. Simona Sabovčíková Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 7 5 4 4 1 30
33. Matúš Bucher Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 -- -- -- 27
34. - 35. Barbara Michalíková Z7 Základná škola Krosnianska 4 5 1 9 0 -- 1 25
Tomáš Feciskanin Z9 Gymnázium Alejová 1 9 0 -- 9 7 -- 25
36. Jakub Mičko Z8 Gymnázium Alejová 1 6 9 -- -- 9 -- 24
37. Margaréta Berecká Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 1 -- 1 3 -- 23
38. Barbora Gbúrová Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 3 -- -- -- -- 21
39. - 40. Simona Horváthová Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 2 -- 4 4 1 20
Patrik Sremaňák Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 5 -- 0 6 -- 20
41. Richard Sobek Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 1 -- -- -- -- 19
42. - 46. Simona Jacková Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 -- -- -- -- 18
Kristína Melicherová Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 0 -- -- -- -- 18
Sophia Sabovčíková Z7 Základná škola Krosnianska 4 4 1 4 1 4 -- 18
Ľubomír Vargovčík Z7 Základná škola Kežmarská 30 2 5 -- 2 3 1 18
Alex Blandón Z9 Základná škola Belehradská 21 9 9 -- -- -- -- 18
47. Martin Kliment Z8 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 9 0 0 4 2 1 16
48. Martin Fedorko Z8 Základná škola Šmeralova 25 9 2 -- 1 -- 1 13
49. Simona Dučaiová Z8 Základná škola Tomášikova 31 6 -- -- 2 4 -- 12
50. Peter Lukáč Z7 Základná škola Krosnianska 4 5 1 -- -- -- -- 11
51. - 53. Lukáš Mikulec Z8 Gymnázium A. Bernoláka 1 1 -- 4 2 1 10
Martina Vilinová Z7 Základná škola Za vodou 14 3 1 3 -- 0 -- 10
Tadeáš Blunár Z9 Gymnázium sv. Františka 3 -- -- 6 -- 1 10
54. Matúš Vysoký Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 0 -- -- -- -- 9
55. - 57. Samuel Petroc Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 2 -- -- -- -- 8
Martin Gubik Z7 Základná škola Krosnianska 4 -- 0 -- 4 -- -- 8
Ivan Dula Z9 Gymnázium Alejová 1 6 1 -- -- -- 1 8
58. Elena Hanusová Z7 Základná škola Krosnianska 4 3 0 -- 0 1 -- 7
59. - 61. Jaroslav Birka Z8 Základná škola Krosnianska 4 5 -- -- -- -- 1 6
Erika Gregová Z7 Gymnázium Alejová 1 3 0 0 -- -- -- 6
Filip Šašala Z7 Základná škola Krosnianska 4 3 0 0 0 -- -- 6
62. Klaudia Schurdáková Z7 Základná škola Za vodou 14 2 -- -- 1 -- -- 5
63. - 64. Samuel Elischer Z8 Základná škola Krosnianska 4 4 -- -- -- -- -- 4
Matúš Farkaš Z9 Gymnázium Alejová 1 2 1 0 -- -- 1 4
65. - 66. Marco Kovaľ Z8 Základná škola Krosnianska 4 2 1 -- -- -- -- 3
Pavol Liščinský Z7 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- 1 -- -- 3
67. - 71. Klára Paľuvová Z8 Základná škola Krosnianska 4 -- 2 -- -- -- -- 2
Adam Varinský Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- -- -- -- 2
Oliver Orosz Z7 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- 0 -- -- 2
Branislav Knap Z7 Základná škola Krosnianska 4 1 -- -- 0 -- -- 2
Michal Chovančák Z7 Základná škola, Krosnianska 4 0 0 -- 0 1 -- 2

  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 3. Simona Gibalová Z8 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 -- 9 9 54
Adam Garafa Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 5 9 9 54
Matúš Masrna Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 4 9 9 54
4. Frederik Ténai Z9 Základná škola Park Angelinum 8 9 9 8 9 9 9 53
5. Matej Vasky Z7 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 7 5 9 52
6. Štefan Vašak Z7 Základná škola Kežmarská 30 8 9 9 4 9 7 51
7. Lenka Hake Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 4 9 9 49
8. - 11. Erik Novák Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 2 9 6 48
Sára Šoltészová Z8 Gymnázium Alejová 1 7 9 9 7 9 1 48
Zuzana Kudláčová Z7 Gymnázium Alejová 1 5 9 9 1 9 7 48
Adam Bednář Z7 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 8 9 9 2 4 9 48
12. - 16. Sara Gašparová Z7 Gymnázium A. Bernoláka 9 9 -- 4 7 9 47
Simona Sabovčíková Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 6 5 9 47
Klára Hricová Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 3 9 8 47
Gabriela Genčiová Z9 Základná škola Krosnianska 4 8 9 8 4 9 9 47
Martin Andričík Z9 Základná škola Lechkého 9 9 9 6 9 5 47
17. Ján Richnavský Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 4 5 9 45
18. - 20. Lujza Milotová Z9 Základná škola Bruselská 18 9 9 9 3 5 9 44
Nina Mizeráková Z9 Gymnázium J. A. Raymana 8 9 9 4 5 9 44
Alex Blandón Z9 Základná škola Belehradská 21 9 9 9 2 6 9 44
21. - 22. Michal Vorobel Z9 Gymnázium J. A. Raymana 9 9 9 3 4 9 43
Dominika Nguyen Z9 Gymnázium Alejová 1 7 9 9 4 9 5 43
23. Jakub Farbula Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 2 8 5 42
24. Ľubomír Vargovčík Z7 Základná škola Kežmarská 30 9 9 -- 2 9 3 41
25. - 26. Martin Nemjo Z9 Gymnázium Alejová 1 8 9 9 -- 5 9 40
Michal Kolcun Z9 Gymnázium Alejová 1 7 9 9 6 7 2 40
27. Margaréta Berecká Z7 Základná škola Krosnianska 4 5 9 9 -- 7 -- 39
28. - 30. Norbert Micheľ Z9 Základná škola Krosnianska 4 7 9 5 -- 8 9 38
Oskar Hritz Z7 Základná škola Polianska 1 9 9 0 2 5 4 38
Simona Horváthová Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 2 9 -- 38
31. Anna Remenická Z9 Základná škola Obchodná 5 9 9 9 8 -- -- 35
32. Sophia Sabovčíková Z7 Základná škola Krosnianska 4 7 4 9 0 4 -- 33
33. Jakub Mičko Z8 Gymnázium Alejová 1 -- 9 9 2 7 2 31
34. - 36. Simona Dučaiová Z8 Základná škola Tomášikova 31 9 9 9 -- -- -- 27
Karol Jakubčák Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 -- -- 4 5 0 27
Lea Jantošovičová Z8 Gymnázium Alejová 1 8 9 8 2 -- -- 27
37. Miriam Horváthová Z7 Základná škola Komenského 1 3 -- 8 2 4 -- 25
38. - 41. Samuel Petroc Z5 Základná škola Krosnianska 4 5 9 -- -- -- -- 23
Barbara Michalíková Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 -- -- -- 5 0 23
Ivan Dula Z9 Gymnázium Alejová 1 5 9 6 0 3 -- 23
Michal Chovančák Z7 Základná škola, Krosnianska 4 8 4 -- 0 3 -- 23
42. Barbora Gbúrová Z7 Základná škola Krosnianska 4 3 9 -- -- -- -- 21
43. Patrik Sremaňák Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 -- 5 2 4 -- 20
44. - 45. Kristína Melicherová Z7 Základná škola Krosnianska 4 1 9 -- -- -- -- 19
Lukáš Mikulec Z8 Gymnázium A. Bernoláka 5 9 -- 0 4 1 19
46. Branislav Knap Z7 Základná škola Krosnianska 4 3 6 -- -- -- -- 15
47. Erika Gregová Z7 Gymnázium Alejová 1 4 1 -- 0 4 -- 13
48. Pavol Liščinský Z7 Základná škola Krosnianska 4 0 6 -- -- -- -- 12
49. Elena Hanusová Z7 Základná škola Krosnianska 4 3 -- 1 0 3 0 10
50. - 51. Klára Paľuvová Z8 Základná škola Krosnianska 4 -- 9 -- -- -- -- 9
Filip Baltovič Z8 Gymnázium Alejová 1 -- -- 9 -- -- -- 9
52. Oliver Orosz Z7 Základná škola Krosnianska 4 2 3 -- -- -- -- 8
53. Martin Kliment Z8 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 3 1 0 0 3 0 7
54. - 56. Matúš Vysoký Z8 Základná škola Krosnianska 4 3 2 -- -- -- -- 5
Peter Lukáč Z7 Základná škola Krosnianska 4 2 1 -- -- -- -- 5
Tadeáš Blunár Z9 Gymnázium sv. Františka -- -- -- -- 5 -- 5
57. Adam Varinský Z6 Základná škola Krosnianska 4 2 -- -- -- -- -- 4
58. - 59. Marco Kovaľ Z8 Základná škola Krosnianska 4 1 1 -- -- -- -- 2
Klaudia Schurdáková Z7 Základná škola Za vodou 14 -- -- -- 0 1 -- 2


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. Matúš Masrna Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 9 9 9 9 9 4 9 9 108
2. Matej Vasky Z7 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 9 9 9 7 5 9 106
3. Simona Gibalová Z8 Gymnázium Alejová 1 7 9 -- 9 8 9 9 9 9 -- 9 9 103
4. - 6. Frederik Ténai Z9 Základná škola Park Angelinum 8 9 9 9 9 9 2 9 9 8 9 9 9 100
Lenka Hake Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 9 9 8 9 9 9 4 9 9 100
Klára Hricová Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 8 9 9 9 9 3 9 8 100
7. - 8. Michal Vorobel Z9 Gymnázium J. A. Raymana 9 9 9 9 9 9 9 9 9 3 4 9 97
Lujza Milotová Z9 Základná škola Bruselská 18 9 9 8 9 9 9 9 9 9 3 5 9 97
9. - 10. Ján Richnavský Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 9 8 7 9 9 9 4 5 9 96
Gabriela Genčiová Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 4 9 9 8 9 8 4 9 9 96
11. Dominika Nguyen Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 7 9 7 9 9 4 9 5 95
12. - 13. Adam Garafa Z8 Základná škola Krosnianska 4 7 9 -- 4 9 6 9 9 9 5 9 9 93
Martin Andričík Z9 Základná škola Lechkého 9 9 3 8 9 8 9 9 9 6 9 5 93
14. - 15. Sara Gašparová Z7 Gymnázium A. Bernoláka 9 9 -- 9 9 -- 9 9 -- 4 7 9 92
Štefan Vašak Z7 Základná škola Kežmarská 30 6 9 5 7 4 5 8 9 9 4 9 7 92
16. - 17. Erik Novák Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 6 5 -- 9 9 9 2 9 6 91
Adam Bednář Z7 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 8 7 -- 8 5 7 8 9 9 2 4 9 91
18. Norbert Micheľ Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 9 7 9 9 9 7 9 5 -- 8 9 90
19. - 20. Nina Mizeráková Z9 Gymnázium J. A. Raymana 9 9 1 9 7 9 8 9 9 4 5 9 88
Jakub Farbula Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 6 9 4 9 9 9 9 2 8 5 88
21. Sára Šoltészová Z8 Gymnázium Alejová 1 9 9 -- 9 -- 9 7 9 9 7 9 1 84
22. Zuzana Kudláčová Z7 Gymnázium Alejová 1 7 1 9 1 4 1 5 9 9 1 9 7 79
23. Martin Nemjo Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 4 -- 9 8 9 9 -- 5 9 78
24. Simona Sabovčíková Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 7 5 4 4 1 9 9 9 6 5 9 77
25. Michal Kolcun Z9 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 4 4 1 7 9 9 6 7 2 76
26. Miriam Horváthová Z7 Základná škola Komenského 1 9 7 9 9 7 1 3 -- 8 2 4 -- 75
27. Oskar Hritz Z7 Základná škola Polianska 1 6 6 6 0 4 6 9 9 0 2 5 4 72
28. Anna Remenická Z9 Základná škola Obchodná 5 9 9 6 4 4 1 9 9 9 8 -- -- 68
29. Karol Jakubčák Z7 Základná škola Krosnianska 4 7 9 2 1 9 -- 9 -- -- 4 5 0 64
30. - 31. Alex Blandón Z9 Základná škola Belehradská 21 9 9 -- -- -- -- 9 9 9 2 6 9 62
Margaréta Berecká Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 1 -- 1 3 -- 5 9 9 -- 7 -- 62
32. Ľubomír Vargovčík Z7 Základná škola Kežmarská 30 2 5 -- 2 3 1 9 9 -- 2 9 3 59
33. Simona Horváthová Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 2 -- 4 4 1 9 9 9 2 9 -- 58
34. Filip Baltovič Z8 Gymnázium Alejová 1 6 9 -- 9 9 9 -- -- 9 -- -- -- 57
35. Jakub Mičko Z8 Gymnázium Alejová 1 6 9 -- -- 9 -- -- 9 9 2 7 2 55
36. Sophia Sabovčíková Z7 Základná škola Krosnianska 4 4 1 4 1 4 -- 7 4 9 0 4 -- 51
37. Barbara Michalíková Z7 Základná škola Krosnianska 4 5 1 9 0 -- 1 9 -- -- -- 5 0 48
38. Barbora Gbúrová Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 3 -- -- -- -- 3 9 -- -- -- -- 42
39. Patrik Sremaňák Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 5 -- 0 6 -- 9 -- 5 2 4 -- 40
40. Simona Dučaiová Z8 Základná škola Tomášikova 31 6 -- -- 2 4 -- 9 9 9 -- -- -- 39
41. Radoslav Jochman Z8 Gymnázium Alejová 1 9 9 5 4 7 1 -- -- -- -- -- -- 38
42. Kristína Melicherová Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 0 -- -- -- -- 1 9 -- -- -- -- 37
43. Maximilián Pándy Z8 Gymnázium a základná škola S. Máraiho s vjm 9 0 9 9 8 -- -- -- -- -- -- -- 35
44. - 45. Ivan Dula Z9 Gymnázium Alejová 1 6 1 -- -- -- 1 5 9 6 0 3 -- 31
Samuel Petroc Z5 Základná škola Krosnianska 4 3 2 -- -- -- -- 5 9 -- -- -- -- 31
46. Lukáš Mikulec Z8 Gymnázium A. Bernoláka 1 1 -- 4 2 1 5 9 -- 0 4 1 29
47. - 48. Matúš Bucher Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 27
Lea Jantošovičová Z8 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- -- -- -- 8 9 8 2 -- -- 27
49. - 50. Tomáš Feciskanin Z9 Gymnázium Alejová 1 9 0 -- 9 7 -- -- -- -- -- -- -- 25
Michal Chovančák Z7 Základná škola, Krosnianska 4 0 0 -- 0 1 -- 8 4 -- 0 3 -- 25
51. Martin Kliment Z8 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 9 0 0 4 2 1 3 1 0 0 3 0 23
52. - 53. Erika Gregová Z7 Gymnázium Alejová 1 3 0 0 -- -- -- 4 1 -- 0 4 -- 19
Richard Sobek Z7 Základná škola Krosnianska 4 9 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 19
54. Simona Jacková Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 18
55. - 56. Elena Hanusová Z7 Základná škola Krosnianska 4 3 0 -- 0 1 -- 3 -- 1 0 3 0 17
Branislav Knap Z7 Základná škola Krosnianska 4 1 -- -- 0 -- -- 3 6 -- -- -- -- 17
57. Peter Lukáč Z7 Základná škola Krosnianska 4 5 1 -- -- -- -- 2 1 -- -- -- -- 16
58. - 59. Tadeáš Blunár Z9 Gymnázium sv. Františka 3 -- -- 6 -- 1 -- -- -- -- 5 -- 15
Pavol Liščinský Z7 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- 1 -- -- 0 6 -- -- -- -- 15
60. Matúš Vysoký Z8 Základná škola Krosnianska 4 9 0 -- -- -- -- 3 2 -- -- -- -- 14
61. Martin Fedorko Z8 Základná škola Šmeralova 25 9 2 -- 1 -- 1 -- -- -- -- -- -- 13
62. Klára Paľuvová Z8 Základná škola Krosnianska 4 -- 2 -- -- -- -- -- 9 -- -- -- -- 11
63. - 64. Martina Vilinová Z7 Základná škola Za vodou 14 3 1 3 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- 10
Oliver Orosz Z7 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- 0 -- -- 2 3 -- -- -- -- 10
65. Martin Gubik Z7 Základná škola Krosnianska 4 -- 0 -- 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 8
66. Klaudia Schurdáková Z7 Základná škola Za vodou 14 2 -- -- 1 -- -- -- -- -- 0 1 -- 7
67. - 69. Jaroslav Birka Z8 Základná škola Krosnianska 4 5 -- -- -- -- 1 -- -- -- -- -- -- 6
Filip Šašala Z7 Základná škola Krosnianska 4 3 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 6
Adam Varinský Z6 Základná škola Krosnianska 4 -- 1 -- -- -- -- 2 -- -- -- -- -- 6
70. Marco Kovaľ Z8 Základná škola Krosnianska 4 2 1 -- -- -- -- 1 1 -- -- -- -- 5
71. - 72. Samuel Elischer Z8 Základná škola Krosnianska 4 4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 4
Matúš Farkaš Z9 Gymnázium Alejová 1 2 1 0 -- -- 1 -- -- -- -- -- -- 4

Aktuality

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Koniec zimného semestra
Zimný semester nám už skončil a tých najlepších z vás čaká sústredenie. Ak sa vám podarilo medzi nich prebojovať, nezabudnite vyplniť prihlášku.
(22. december 2018)

Presun termínu
Drahí riešitelia, termín druhej série zimného semestra sa presunul až na 26. novembra 2018, do 20:00, dúfame, že túto zmenu radi privítate! :)
(11. november 2018)

Zimná séria je tu!
Leto už skončilo a my sme si pre vás preto pripravili novučičký časopis so super príkladmi.
(11. september 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.