PriMaT

PriMaT (prímestský matematický tábor) je denný tábor organizovaný združením STROM určený pre budúcich štvrtákov až siedmakov základných škôl (a príslušných ročníkov osemročných gymnázií). Teda deti, ktoré tento rok ukončili tretí až šiesty ročník. Na tábor sa môžu prihlásiť aj mladšie deti, ale iba v prípade sprievodu staršieho súrodenca.

Denný režim a organizácia

Stretneme sa každý deň od 7:30 do 8:15 pri prírodovedeckej fakulte UPJŠ na Jesennej 5 v Košiciach. Niekoľko metrov od nej je Hvozdíkov park, čo je malý park, v ktorom sa môžeme zhromaždiť. V budove fakulty máme rezervovanú miestnosť, do ktorej si zložíme veci. V prípade zlého počasia tam taktiež môžeme prečkať, zaujímavý program sa dá vymyslieť aj vnútri :).

Počas dňa sa postaráme o program a dopravu. V cene táboru je doprava, vstupenky, desiate a obedy na každý deň. Pitný režim v cene z praktických dôvodov nie je.

Na konci dňa sa opäť vrátime k prírodovedeckej fakulte UPJŠ, odkiaľ si rodičia budú môcť v čase od 16:00 do 16:30 vyzdvihnúť svoje deti.

Program

Program bude rôznorodý. Budeme hrať zaujímavé originálne hry, niektoré z nich budú mať aj športový charakter a niektoré z nich budú obsahovať štipku hravej matematiky či logiky. Okrem toho máme naplánované aj výlety, napríklad do ZOO či do prírody (náklady na vstupenky a iné sú v cene). Počas týždňa si dáme aj spoločnú opekačku.

Deti budú často v rôznych skupinkách a tábor je dobrý aj na spoznanie nových super ľudí - deti aj vedúcich :)

Účastnícky poplatok

Účastnícky poplatok za denný tábor PriMaT je vo výške 75€. Tento poplatok je potrebné uhradiť na účet združenia STROM - SK59 0900 0000 0004 4262 6916. Do poznámky pre príjemcu je potrebné uviesť "PriMaT - meno účastníka".

Kontakt

V prípade otázok alebo nejasností môžete kontaktovať Matúša Masrnu cez email: matus.masrna@strom.sk

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!