Vianočný duch klope na dvere... Alebo je to sústredenie?

Časy vianočné klopú na dvere, so sebou prinášajú pohodu, zaslúžený oddych, prázdniny, možno nejaký ten sneh... no a samozrejme nový časopis Matika! Tí nedočkavejší z vás si už isto všimli, že na stránke máme uzavreté poradie zimného semestra. To znamená jediné - zimné sústredko sa nezadržateľne blíží! Časopisy, aj s pozvánkami pre tých najlepších z vás, už sú na ceste, veríme, že sa ich dočkáte do Vianoc ;). Ak ste pozvánku už náhodou dostali, určite dlho neotáľajte a vyplňte nám prihlášku, a to aj keď o sústredenie záujem nemáte.

Tešíme sa na vás všetkých, s ktorými sa uvidíme na sústredení! ;)

No a vy ostatní, ktorým to tentokrát nevyšlo, nezúfajte, nielen sústredenia sú za rohom, ale aj letný semester, ktorý k nám zavíta hneď keď budú dni konečne dlhšie... Tak určite sledujte našu stránku, aby vám nový semester neunikol! :)

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.