Chystáme sústredko

Letný semester Matika sa končí. Veríme, že s ním končia aj náročné časy podivných udalostí, ktoré prevrátili celý svet naruby. Aj napriek komplikáciám vo svete ste úlohy riešili, a tí najúspešnejší z vás by už mali mať vo svojich e-mailových schránkach nový časopis aj pozvánku na sústredenie, ktoré chystáme. Nevieme však, či bude, pretože to závisí len od opatrení, ktoré budú vtedy v platnosti. Viac informácií nájdete v samotnej pozvánke.

Poľavil/a si tento rok a nedostal/a si sa na sústredko? Nezúfaj! V lete organizujeme Tábor mladých matematikov, ktorý už dostal zelenú, takže ak ti už nejaké to sústredko chýba, neváhaj ani chvíľu a klikaj sem! Neotáľaj pridlho, počet miest je obmedzený!

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.