Tomáš Kubrický

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: Malynar Matik

7. miesto

Najlepšie umiestnenie

37

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

 • Musím zistiť aj vek každej z nich, alebo mi stačí vedieť vek tej ktorá hovorí pravdu?
  Tomáš Kubrický

  TomášKubrický, 16. september 2016 16:28:13
 • Počet bodov, ktoré získa za jeden výstrel nikdy nemôže byť nula, vždy to môže byť iba 30, 12 alebo 6 bodov.

  Tomáš Kubrický, 26. marec 2018 19:58:18
 • Prečo má veľa ľudí priradený vo výsledkoch iný ročník, než do akého chodia (napr. Matej Kundrík má mať Z9, Matúš Chovančák Z8, atď...) a potom dostávajú viac bodov? Príde mi to zvláštne, keďže ste písali, že hromadná kontrola ročníkov vždy prebieha pred opravovaním úloh.

  Tomáš Kubrický, 3. november 2019 16:01:30
 • Všetci majú body spočítané dobre, iba niektoré ročníky sa nezhodujú s tými, do ktorých daní ľudia chodia. Chodím do ôsmeho ročníka. Mám započítaných 5 najlepšie vyriešených úloh (od prvej po piatu vrátane) + minimum z týchto úloh (čiže 8-bodová tretia úloha). Spolu mám teda 9+9+8+9+9+ za bonifikáciu 8 = 52 bodov. Šiesta úloha sa mi nezapočítava kvôli systému tejto bonifikácie.

  Tomáš Kubrický, 3. november 2019 16:13:14
 • Ahoj, nestihol som odovzdať svoje riešenie piatej úlohy predtým, ako sa uzavrelo odovzdávanie. Poslal som vám ho na mail riesenia@strom.sk, aby som ho odovzdal aj keď so stratou bodov.

  Tomáš Kubrický, 25. november 2019 20:18:30

Aktuality

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Koniec zimného semestra
Zimný semester nám už skončil a tých najlepších z vás čaká sústredenie. Ak sa vám podarilo medzi nich prebojovať, nezabudnite vyplniť prihlášku.
(22. december 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.