Martin Franek

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: Matik

8. miesto

Najlepšie umiestnenie

23

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

 • Mám jednu otázku. Otázku "Vieme vyhrať?" mám chápať, že vieme vyhrať pri akýchkoľvek odpovediach robota, čiže bez toho aby som predpokladal, že robot odpovie tak ako si želám? Proste mám počítať s možnosťou, že budem mať najväčšie možné nešťastie a či aj vtedy viem identifikovať pravý disk?
  Vopred ďakujem za odpoveď

  Martin Franek, 6. október 2020 19:59:57
 • Mám jednu otázku.
  Vincenzo prehrá, keď sa mu nepodarí sa dostať do bodu B? Teda vtedy keď sa už nebude môcť doň dostať?
  Aký bude výsledok hry ak Chulio zmaže poslednú cestu idúcu z bodu, kde sa nachádza kameň, a teda Vincenzo už nebude môcť posunúť kameň, pretože už nebude viesť žiadna cesta z bodu, kde je kameň? Prehrá vtedy tiež?

  Ďakujem za odpoveď

  Martin Franek, 24. marec 2021 13:20:36

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.