Zimný semester končí

Druhá séria je za nami a vy sa už určite neviete dočkať, kedy si pozriete vzorové riešenia v časopise, či výsledné poradie. Tiež si nezabudnite pozrieť svoje opravené riešenia, ktoré nájdete presne tam, kam ste ich nahrávali pri odovzdávaní, čiže v sekcii úlohy. Nezabudnite sa však na stránke prihlásiť na svoj účet.

Ako už iste tušíte, zimné sústredenia sa nebudú môcť konať. Ak sa situácia zlepší, tak by sme radi sústredenia zorganizovali neskôr v priebehu školského roka. Všetky informácie sa potom dozviete na našej stránke. Aby ste však neboli o zimné sústredenia úplne ukrátení, pokúsime sa vám to opäť vynahradiť online formou. Takže sledujte stránku, lebo informácie o online sústredku sa tu objavia už čoskoro!

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.