Zimné online sústredko

Ahojte, prichádzajú nové informácie o online sústredku!

Pripravujeme stránku, na ktorej sa to celé bude diať. Tam potom nájdete všetky presnejšie informácie. Takže ak chcete prísť, sledujte nás na tejto stránke, kam pošleme link hneď ako to bude možné. Sústredko sa bude konať 8.2.-14.2. počas školského týždňa v poobedných hodinách, aby ste nevynechali školu, a cez víkend začneme možno trošku skôr. Ak by ste potrebovali, skúsime Vás ospravedlniť z robenia domácich úloh. Neváhajte a príďte!

Tešíme sa na Vás :)

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.