Prvá séria je uzavetá!

Je to tak! V období, kedy názvy dní už veľmi nedávajú zmysel, je raz za čas na čase si pripomenúť, čo to ten spomínaný čas je. Teda dnes je ŠTVRTOK 30.4. a s ním pribudli na stránku nové časáky. Taktiež si môžete pozrieť, ako ste sa v prvej sérii umiestnili.  No týmto sa všetko nekončí, pretože keďže každý potrebuje kamaráta, aj série bývajú dve. Tá druhá má termín v PONDELOK 4.5., takže nemrhajte "časom" a pustite sa popri všetkých činnostiach, ktoré vám na robenie ešte ostali, aj do rátania.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.