Online výlet

Ahojte,

Keďže je doba, aká je, možno by ste o tomto čase nečakali príspevok o Jarnom výlete. Máme však dobré správy – výlet bude. Hoci sa nemôžeme stretnúť naživo a ísť spolu niekam, online priestor je bez možnosti nakazenia, a preto bude výlet online.

Bude prebiehať v sobotu 20.3 od 9:00 na Discorde. Zavolaj aj všetkých spolužiakov a kamarátov, aby bola väčšia sranda. Predpokladaný koniec je okolo 19:00.

Ak nemáš Discord, tu si ho môžeš nainštalovať, ale nemusíš, keďže Discord funguje aj ako webová verzia. Ak si nikdy nerobil/a s Discordom a po vytvorení účtu si úplne stratený/á, napísali sme pre teba krátke základy používania.

Tešíme sa na vás:)

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.