Online sústredenia sú za nami

Sústredenia boli tento krát určené pre všetkých, ktorí sa chceli zabaviť a nie len pre tých najvyššie umiestnených. Takmer každý deň ste sa mohli tešiť na hru, kde ste sa aspoň takto na diaľku stretli s ostatnými účastníkmi a vedúcimi. Hry boli naozaj rôznorodé - od klasických "sústredkových" ako sú šarády a byrokracia sme sa dostali až k čisto online hrám ktoré na žiadnom inom sústredku nemáte šancu zažiť :)

Ku koncu, keď nám to epidemiologická situácia dovolila, tak sme dokonca zorganizovali výlet, kde sme sa mohli konečne stretnúť naživo. Avšak aj toto prebiehalo trochu netradične - výletovali sme až v troch mestách na Slovensku!  Na záver už tradične nasledovalo vyhodnotenie aj s diplomami. Počas sústredení sme samozrejme nezabudli ani na prednášky a bonusom bývalo večerné čítanie na dobrú noc :)

Ak ste sa náhodou sústredení nemohli zúčastniť, tak nemusíte zúfať, máme tu niečo aj pre vás - online hry zo sústredka nájdete stále dostupné tu, kde nájdete aj náš podrobný program ;)

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.