Letný Matik 2019

Ako to už býva zvykom, aj tento rok sa konalo letné sústredenie Matika, konkrétne v dňoch 22.6-27.6.2019.

Na Zemi nastala apokolypsa a prežiť sa podarili iba málokomu. Medzi preživších patrilo aj 36 ľudí, ktorí boli odhodlaní prežiť napriek nepriaznivým podmienkam po apokalypse. Spočiatku nevedeli, čo robiť, ale následne si spomenuli na videá od Beara Gryllsa, ktorý im poskytol užitočné informácie, ako napríklad, že prežiť dokážu iba v skupine, ale aj že si potrebujú nájsť úkryt. Po istom čase sa im podarilo dostať do hostinca U neskrotného diviaka.

Spočiatku všetko prebiehalo bez problémov a pomáhali v hostinci. Lenže jedného dňa sa prežívším podarilo zistiť, že v hostinci žijú kanibali a plánuju naporcovať aj ich. Našťastie, v hostinci žili aj Budíčkar Barnabáš a kuchárova dcéra Dáša, ktorí boli proti tomuto spôsobu stravovania. Rozhodli sa teda, že naplánujú útek, čo sa im aj podarilo.

Napriek rôznym sporom počas svojej cesty si však uvedomili, že nemôžu z hostinca újsť, pretože jeho obyvatelia budú naďalej pokračovať v tom, čo robia. Preto sa všetci rozhodli, že sa vrátia do hostinca a zastavia kanibalizmus.

Počet komentárov: 0

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!