Letný Matik 2019

Ako to už býva zvykom, aj tento rok sa konalo letné sústredenie Matika, konkrétne v dňoch 22.6-27.6.2019.

Na Zemi nastala apokolypsa a prežiť sa podarili iba málokomu. Medzi preživších patrilo aj 36 ľudí, ktorí boli odhodlaní prežiť napriek nepriaznivým podmienkam po apokalypse. Spočiatku nevedeli, čo robiť, ale následne si spomenuli na videá od Beara Gryllsa, ktorý im poskytol užitočné informácie, ako napríklad, že prežiť dokážu iba v skupine, ale aj že si potrebujú nájsť úkryt. Po istom čase sa im podarilo dostať do hostinca U neskrotného diviaka.

Spočiatku všetko prebiehalo bez problémov a pomáhali v hostinci. Lenže jedného dňa sa prežívším podarilo zistiť, že v hostinci žijú kanibali a plánuju naporcovať aj ich. Našťastie, v hostinci žili aj Budíčkar Barnabáš a kuchárova dcéra Dáša, ktorí boli proti tomuto spôsobu stravovania. Rozhodli sa teda, že naplánujú útek, čo sa im aj podarilo.

Napriek rôznym sporom počas svojej cesty si však uvedomili, že nemôžu z hostinca újsť, pretože jeho obyvatelia budú naďalej pokračovať v tom, čo robia. Preto sa všetci rozhodli, že sa vrátia do hostinca a zastavia kanibalizmus.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.