Letný Matik 2018

V období od 23. do 28. júna 2018 sa odohrala historická udalosť – prvý ročník InstaFitKońa! A najväčšou atrakciou bola samozrejme súťaž o najlepší fitness instagram účet. Dvadsaťosem fitness instagramákov rozdelených do štyroch tímov sa vrhlo do boja o titul. Hoc boli začiatky ťažké, postupom času sa súťažiaci dostali do toho správneho fitness rytmu.

Časom však začali súťažiacim pribúdať na účty pochybné príspevky so snahou očierniť ich. Spočiatku sa podozrievali navzájom, no po chvíli bolo zjavné, že ich očierňuje niekto zvonka. Pokusy o vyšetrovanie však zlyhali a naši súťažiaci sa dostali do väzenia. Tam však dlho nepobudli, lebo ich uniesli aj s väzenskou stenou do Vietnamu. Naštastie si fitnessáci s únoscami poradili a tí ich vrátili späť do väzenia (aj so stenou). Ani väzenské steny nie sú nezdolateľné a súťažiacim sa podarilo vrátiť na InstaFitKoń a dokončiť súťaž.

Hoci nám počasie neprialo, ukázalo sa, že dážď nie je prekážka a sústredko sme si napriek nemu užili. Už sa tešíme na ďalšie v zime.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Presun termínu
Drahí riešitelia, termín druhej série zimného semestra sa presunul až na 26. novembra 2018, do 20:00, dúfame, že túto zmenu radi privítate! :)
(11. november 2018)

Zimná séria je tu!
Leto už skončilo a my sme si pre vás preto pripravili novučičký časopis so super príkladmi.
(11. september 2018)

Toto je koniec!
Nezúfajte, končí sa iba jeden zo semestrov nášho i vášho seminára. Nezabudnite sa mrknúť na poradie, prečítať časopis a pozorne si prezrieť svoje opravené riešenia!
(23. máj 2018)

Jarný výlet
Jarný výlet sa po veľkých očakávaniach koná! Viac menej úderných informácii dá sa nájsť v príspevku.
(09. máj 2018)

Nové tričká STROMu
Nové tričká nášho združenia už čoskoro! V príspevku na hlavnej stránke nájdete odkaz na anketu, kde môžete zahlasovať za farby nových tričiek. Kúpou trička môžete podporiť naše aktivity.
(10. apríl 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.