Letný Matik 2018

V období od 23. do 28. júna 2018 sa odohrala historická udalosť – prvý ročník InstaFitKońa! A najväčšou atrakciou bola samozrejme súťaž o najlepší fitness instagram účet. Dvadsaťosem fitness instagramákov rozdelených do štyroch tímov sa vrhlo do boja o titul. Hoc boli začiatky ťažké, postupom času sa súťažiaci dostali do toho správneho fitness rytmu.

Časom však začali súťažiacim pribúdať na účty pochybné príspevky so snahou očierniť ich. Spočiatku sa podozrievali navzájom, no po chvíli bolo zjavné, že ich očierňuje niekto zvonka. Pokusy o vyšetrovanie však zlyhali a naši súťažiaci sa dostali do väzenia. Tam však dlho nepobudli, lebo ich uniesli aj s väzenskou stenou do Vietnamu. Naštastie si fitnessáci s únoscami poradili a tí ich vrátili späť do väzenia (aj so stenou). Ani väzenské steny nie sú nezdolateľné a súťažiacim sa podarilo vrátiť na InstaFitKoń a dokončiť súťaž.

Hoci nám počasie neprialo, ukázalo sa, že dážď nie je prekážka a sústredko sme si napriek nemu užili. Už sa tešíme na ďalšie v zime.

Počet komentárov: 0

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!