Letný Matik 2018

V období od 23. do 28. júna 2018 sa odohrala historická udalosť – prvý ročník InstaFitKońa! A najväčšou atrakciou bola samozrejme súťaž o najlepší fitness instagram účet. Dvadsaťosem fitness instagramákov rozdelených do štyroch tímov sa vrhlo do boja o titul. Hoc boli začiatky ťažké, postupom času sa súťažiaci dostali do toho správneho fitness rytmu.

Časom však začali súťažiacim pribúdať na účty pochybné príspevky so snahou očierniť ich. Spočiatku sa podozrievali navzájom, no po chvíli bolo zjavné, že ich očierňuje niekto zvonka. Pokusy o vyšetrovanie však zlyhali a naši súťažiaci sa dostali do väzenia. Tam však dlho nepobudli, lebo ich uniesli aj s väzenskou stenou do Vietnamu. Naštastie si fitnessáci s únoscami poradili a tí ich vrátili späť do väzenia (aj so stenou). Ani väzenské steny nie sú nezdolateľné a súťažiacim sa podarilo vrátiť na InstaFitKoń a dokončiť súťaž.

Hoci nám počasie neprialo, ukázalo sa, že dážď nie je prekážka a sústredko sme si napriek nemu užili. Už sa tešíme na ďalšie v zime.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.