Elektronické odovzdávanie 1. série

Ahojte,

vzhľadom na aktuálnu situáciu by sme vás chceli poprosiť, aby ste všetky riešenia prvej série Matika neposielali poštou, ale odovzdávali ich vylúčne elektronicky na našej stránke, keďže k poštovým riešeniam sa nebudeme vedieť dostať.

Najviac oceníme riešenia písané na počítači, prípadne oskenované riešenia, no samozrejme, ak takúto možnosť nemáte, tak sú v poriadku aj fotky. V takom prípade sa prosím pokúste o čo najlepšiu kvalitu, aby sme to po vás vedeli prečítať (: (použite nejakú šikovnú aplikáciu na fotenie dokumentov, napr. túto). Riešenia na stránku nahrávajte vo formáte PDF. Podrobnejšie informácie k tomuto aj k tomu, ako riešenia elektronicky odovzdávať, nájdete v sekcii Pravidlá - Elektronické odovzdávanie.

Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že vás táto drobnosť neodradí v odovzdaní vašich riešení, na ktoré sa už tešíme. Prajeme veľa dobrých nápadov (:

Počet komentárov: 2
  • Naša stránka Ti dáva spätnú väzbu, akonáhle dorazí riešenie na server. Žlté tlačidlo "Odovzdať" pri príklade sa zmení na zelené "Odovzdané" a po kliknutí naň okrem možnosti odovzdať nové riešenie uvidíš (ešte nad inštrukciami) odkaz, na ktorom si môžeš pozrieť svoje odovzdané riešenie tak, ako vidí stránka (a my).

    Matej Hanus, 5. apríl 2020 20:09:03
  • Môžem sa spýtať že či by nebolo možné po odoslaní ale pred vyhodnotením úloh zaslať spätnú väzbu aby som si mohol byt isty ze ci moje riesenia dorzili?

    Matúš Libák, 5. apríl 2020 20:01:38

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!