Magdaléna Škriabová

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: Malynar Matik

1. miesto

Najlepšie umiestnenie

48

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

 • A tie sucty sa scitavaju tak (ked si casy v minutach oznacime 1-5) tak že si to napiseme do radu a scitame 1+2, 2+3, 3+4, 4+5 alebo 1+2, 1+3, 1+4, 1+5, 2+3, ...?

  Magdaléna Škriabová, 16. november 2020 12:58:00
 • Práve to sa chcem opýtať. Keď ostane jeden kamienok, tak je remíza alebo vyhral ten, kto si potiahol predposledný kamienok? Alebo ak ostane 5 kamienkov, tak ten kto si ide práve ťahať môže potiahnuť aj 4 kamienky aj keď vie, že potom už ten jeden kamienok sa ťahať nedá, alebo si musí z piatich potiahnuť toľko, aby potom ostalo na ťahanie tomu druhému?

  Magdaléna Škriabová, 13. marec 2021 16:50:01
 • Ja si myslím že áno, lebo je napísané: KAŽDÝ tvrdí ... Takže aj ten prvý nie o tvrdí takže rozpráva

  Magdaléna Škriabová, 14. marec 2021 13:20:57
 • ak sa vyžrebuje, že ak bude vysledok parny vyhra Dano tak to znamena že ak nakoniec bude neparny vysledok tak vyhra ten druhy?

  Magdaléna Škriabová, 5. október 2021 10:29:49

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.