Jakub Blišťan

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: Malynar Matik

24. miesto

Najlepšie umiestnenie

89

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

  • Ahojte, je možné, že by bolo viac riešení? Aj keď presne podľa zadania prídem na to ktorá má byť plesnivá. Stále je možnosť vymeniť poradie niektorých sliviek a tak sa celkové poradie sa môže meniť. Ďakujem.
    Bonifác.

    Bonifac, 17. apríl 2017 20:11:02
  • Ahojte. Môžem sa opýtať ak toto tvrdenie: „Na políčkach, ktoré susedia stranou s mojím políčkom, stoja práve dvaja takí, ako ja,“vysloví klamár, tak môže klamať o tom, že tí dvaja okolo neho nie sú ako on alebo aj o tom, že tí okolo neho nie sú dvaja ale aj viacerí??

    Jakub Blišťan, 15. september 2018 13:10:42

Aktuality

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec zimného semestra
Zimný semester už pozná svojich najlepších riešiteľov, ktorých čaká sústredenie.. Tak šup pozrieť najnovší príspevok a s prihlasovaním neotáľať!
(16. december 2019)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Prvá séria ukončená!
Koniec prvej série je už tu a spolu s ním aj vaše opravené úlohy a nové časopisy so vzorovými riešeniami a poradiami. Tak sa pustite do čítania, no nezabúdajte ani na druhú sériu! :)
(15. apríl 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.